Wskażemy najlepszą z dróg

KST

JAKUB STACHURA

JAKUB STACHURA

Radca prawny, partner zarządzający

powrót

SPECJALIZACJE
własność intelektualna, nowe technologie, IT, cloud computing, usługi w modelu SaaS
prawo spółek, prawo umów, procesy inwestycyjne, spory sądowe i pozasądowe

Ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej, w tym prawa nowych technologii i projektów informatycznych. Uczestniczy w tworzeniu oraz negocjowaniu umów obejmujących wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych (zarówno w modelu Waterfall, jak i Agile).
Doradza Klientom w zakresie prawa korporacyjnego.
Tworzy i realizuje złożone sądowe strategie procesowe, na wszystkich ich etapach. Uczestniczy w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.
Prowadzi kompleksową obsługę prawną budowlanych procesów inwestycyjnych na rzecz spółek deweloperskich, w tym na rzecz podmiotów zagranicznych.
Posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu i negocjowaniu umów.

WYBRANE NAJNOWSZE PROJEKTY
•    Kompleksowe wsparcie prawne przy wdrożeniach outsourcingu chmurowego w sektorze ubezpieczeniowym zgodnie z komunikatem chmurowym KNF, RODO oraz Ustawą o działalności ubezpieczeniowej.
•    Opracowanie kompleksu dokumentów oraz udział w negocjacjach związanych z wdrożeniem i utrzymaniem platformy DCM dla podmiotu z branży farmaceutycznej.
•    Przygotowanie i negocjacja umów o świadczenie usług w modelu SaaS dla podmiotu z branży telekomunikacyjnej.
•    Reprezentowanie dewelopera w wielomilionowym sporze z generalnym wykonawcą zespołu budynków wielomieszkaniowych w Krakowie.

BIO
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (1997).
Radca prawny od 2002 roku.
Od 2002 roku wspólnik Kancelarii Kania Stachura Toś. Wcześniej pracował i uczestniczył w obsłudze prawnej spółek COMARCH, TELE-FONIKA, CAN-PACK.

JĘZYKI
•    angielski

 

powrót
Ta strona nie zbiera i nie korzysta z plików cookies.